Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab повідомила дату чергового запуску своєї ракети-носія Electron

1 грудня компанія Rocket Lab повідомила, що наступна місія її ракети-носія Electron у вікні, яке відкриється 7 грудня, менше ніж через три тижні з моменту останньої місії Rocket Lab 18 листопада 2021 року. Ці дві місії на замовлення компанії BlackSky з проміжком між ниму у 19 днів – це найбистріший період підготовки запуску в історії Rocket Lab.

Місія «A Data With Destiny» («Дані з долею») в інтересах BlackSky, керована глобальним постачальником послуг запуску Spaceflight Inc., стане 23-м запуском ракети Electron і шостою місією Rocket Lab у 2021 році. Rocket Lab не намагатиметься повернути ракету Electron у рамках цієї місії.

Запуск планується з Ракетного комплексу 1 у Новій Зеландії під час вікна, яке відкриється 7 грудня. Ракета Electron має вивести на низьку навколоземну орбіту два супутники компанії BlackSky в рамках розширення угруповання супутників ДЗЗ компанії.

BlackSky поєднує зображення високої роздільної здатності, зроблені власними невеликими супутниками, із запатентованою аналітичною платформою Spectra AI для державних замовників і галузей, включаючи транспорт, інфраструктуру, землекористування та управління ланцюгом поставок.

До кінця 2021 року BlackSky планує розгорнути угруповання з 12 супутників, а на початку 2022 року заплановано запустити ще одну пару супутників ракетою Electron.

Місія «A Data With Destiny» є останньою угодою щодо багаторазового запуску ракети Electron для BlackSky і Spaceflight, яка слідує після успішного запуску місії «Love At First Insight» 18 листопада 2021 року та успішних місії на початку року, в тому числі для BlackSky. Запуск «A Data With Destiny» збільшить загальну кількість супутників, запущених Rocket Lab, до 109.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України