Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab планує повернення своєї ракети Electron та використання вертольоту під час наступного запуску

19 жовтня компанія Rocket Lab повідомила, що під час наступного запуску компанії в листопаді спробує здійснити контрольоване приводнення в океан та відновлення першої ступені ракети-носія Electron.

Місія стане третім приводненням відновленої ракети Electron в океан; однак це буде перший випадок, коли буде використаний вертоліт, який буде розміщений у зоні відновлення на відстані близько 200 морських миль від берега з метою відстеження та візуального спостереження за спуском в рамках підготовки до майбутніх спроб підхоплення першої ступені у повітрі. У рамках цієї місії вертоліт не буде здійснювати підхоплення в повітрі, а тестуватиме зв’язок та відстеження, щоб уточнити концепцію операції (CONOPS) для майбутнього підхоплення першої ступені ракети-носія Electron у повітрі.

Планується, що місія ‘Love At First Insight’ («Любов з першого погляду») вилетить зі стартового комплексу у Новій Зеландії під час 14-денного вікна, яке відкриється 11 листопада 2021. Головною метою місії є розгортання двох супутників ДЗЗ глобальної моніторингової компанії BlackSky, додатковою метою – повернення першої ступені ракети-носія Electron для подальшої перевірки операцій відновлення.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України