Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Quindar залучає $ 6 млн на автоматизацію операцій супутникового угруповання

Компанія Quindar залучила додаткові $ 6 млн на подальшу розробку програмного забезпечення для автоматизації операцій супутникових угруповань.

30 січня компанія оголосила, що закрила фінансування на суму $ 6 млн як продовження початкового раунду на суму $ 2,5 млн, про який вона повідомила рік тому. Фірма венчурного капіталу Fuse очолила раунд за участю існуючих інвесторів Y Combinator і Founders Fund.

Quindar розробила програмне забезпечення, призначене для автоматизації операцій супутників. Компанія стверджує, що вона успішно впровадила цю систему у неназваного клієнта, який використовує її для управління зростаючим флотом космічних апаратів.

Нейт Хамет, виконавчий директор і співзасновник Quindar, заявив, що компанія працює з низкою комерційних і державних клієнтів. Одним з них є KSAT, оператор наземних станцій, який використовує програмне забезпечення Quindar для надання послуг з операцій із супутниками своїм клієнтам.

Програмне забезпечення Quindar розроблено для того, щоб абстрагуватися від складності супутникових операцій, що є особливою проблемою для компаній, які працюють із кількома супутниковими системами або угрупуваннями, які включають супутники різних виробників. «Ми визначили критично важливий ринковий попит: можливість керувати декількома супутниковими шинами та корисним навантаженням з однієї платформи», – заявила компанія.

За словами Нейта Хамета, фінансування дозволить Quindar розширити свої команди спеціалістів з продажу та проєктування, зосередившись на розробці «передового штучного інтелекту для сприяння справді автономним супутниковим операціям», який компанія називає «автопілотом штучного інтелекту», але з ручним керуванням.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України