Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Phase Four виграла контракт DARPA на випробування нового палива

Каліфорнійський стартап Phase Four отримав контракт з Агентством передових оборонних дослідницьких проєктів (Defense Advanced Research Projects Agency, DARPA) МО США на демонстрацію технології радіочастотного двигуна з новим паливом.

«Ми працюємо з DARPA, щоб дослідити, як ми можемо застосувати наш рушійний двигун (недорогий у виробництві, малих розмірів та ваги, що використовує енергетичне паливо) для подальшого розвитку супутників масового виробництва та більших супутникових угруповань», – заявив віце-президент з передових розробок компанії Phase Four Джейсон Уоллес (Jason Wallace).

Відповідно до однорічного контракту DARPA, оголошеного 16 лютого, Phase Four розробляє новий прототип малого супутникового радіочастотного двигуна, який компанія планує продемонструвати у вакуумній камері. Phase Four не розкриває вартість контракту та специфікацію нового палива.

Phase Four довела минулого року, що її ксеноновий двигун Maxwell Block 1 працює на орбіті так, як було задумано. Maxwell Block 1 наразі забезпечує тягу для шести невеликих супутників на орбіті. Ще чотири планується запустити до кінця року.

Phase Four планує розпочати поставку двигунів другого покоління Maxwell Block 2 у червні. Maxwell Block 2 призначений для розміщення паливних баків різних розмірів. «Він більш модульний за своєю природою та більш гнучкий для наших комерційних клієнтів», – сказав Джейсон Уоллес.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України