Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Pale Blue залучає $ 7,5 млн на масове виробництво супутникових двигунів на водяній парі

Японський розробник невеликих супутникових двигунів Pale Blue залучив інвестиції у розмірі $ 7,5 млн для створення потужностей з масового виробництва своїх двигунів на водяній парі.

4 жовтня Pale Blue, створена у 2020 році дочірня компанія Токійського університету, повідомила, що фінансування включає в себе позики та нещодавно закритий раунд серії B, підтриманий існуючими інвесторами, Mitsui Sumitomo Insurance Venture Capital та Incubate Fund.

NEDO, національне агентство досліджень і розробок в Японії, також присудило Pale Blue грант на дослідження способів масового виробництва своїх технологій, що охоплює розробку виробничих і контрольних машин.

Компанія Pale Blue заявила, що вперше успішно продемонструвала свій двигун Resistojet у березні на супутнику Star Sphere корпорації Sony, який був запущений у січні в рамках спільної місії SpaceX Transporter 6. Star Sphere – це 6U-кубсат, створений Токійським університетом на основі повнокадрової камери Sony, оптимізованої для фотографії, а не для науки чи картографування.

Створення масового виробництва дозволить Pale Blue знизити витрати та прискорити виробництво для потенційних клієнтів у США, Європі та Азії.

«Реалізація силової установки для невеликих супутників, яка використовує воду як паливо, сприятиме сталому розвитку космічної галузі», – заявив генеральний директор і співзасновник Pale Blue Джун Асакава.

Він сказав, що підприємство має на меті запустити масове виробництво протягом кількох років, але все ще вирішує питання щодо місця розташування підприємства та його виробничих потужностей.

Компанія Pale Blue зі штаб-квартирою в Тібі, поблизу Токіо, очікує отримати більше венчурного фінансування від другого етапу раунду серії B цієї осені.

Підприємство, яке зібрало $ 4,1 млн під час раунду серії A у 2021 році, не надає додаткових подробиць про серію B та свої амбіції щодо масового виробництва.

Окрім двигуна Resistojet, Pale Blue також розробляє двигун на ефекті Холла, який планується вперше вивести на орбіту до 2025 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України