Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Mynaric отримала від компанії Loft Federal замовлення на оптичні комунікаційні термінали CONDOR Mk3 для тестового стенда SDA

У компанії Mynaric з’явився новий клієнт – Loft Federal, урядова дочірня компанія Loft Orbital, яка замовила лазерні термінали Mynaric для роботи на експериментальному випробувальному стенді Агентства космічного розвитку (SDA) Космічних сил США.

2 травня компанія Mynaric, провідний постачальник промислових, економічно ефективних і масштабованих продуктів лазерного зв’язку, оголосила про укладення угоди про продаж терміналів CONDOR Mk3 компанії Loft Federal, поставки яких заплановані на першу половину 2024 року. Mk3 – це наступне покоління оптичних комунікаційних терміналів Mynaric для космічних апаратів, розроблених згідно із стандартом сумісності SDA для лазерних терміналів.

Минулого місяця Loft Federal оголосила, що в рамках контракту компанії Ball Aerospace з SDA за програмою National Defense Space Architecture Experimental Testbed (NExT) поставить придбану у Airbus OneWeb Satellites супутникову платформу Longbow, яка використовується для виробництва супутників OneWeb. Loft Federal також надасть програмне забезпечення для роботи з супутниками, виконає інтеграцію та тестування космічних апаратів, забезпечить комерційні послуги запуску, нагляд за стартовою кампанією та експлуатацію угруповання на орбіті.

«Термінал CONDOR Mk3 дозволяє забезпечувати надійну роботу на Longbow, нашій супутниковій платформі «під ключ», – сказав Джон Етерно, генеральний менеджер Loft Federal. – Використовуючи подібні технології, які є комерційними та виробляються в масштабах, ми можемо забезпечити швидкі та прості операції на орбіті для SDA NExT».

NExT – експериментальний випробувальний стенд SDA, який продемонструє корисність для військових нового супутникового корисного навантаження перед тим, як інтегрувати його у супутники, що розгортатимуться у майбутньому. Ця програма використовуватиме передачу даних з низькою затримкою та інфраструктуру управління і контролю за межами прямої видимості, створену в рамках програми Proliferated Warfighter Space Architecture (PWSA) для розміщення та підключення додаткових космічних апаратів з різними конфігураціями корисного навантаження.

У жовтні 2022 року SDA уклало з компанією Ball Aerospace контракт за програмою NExT вартістю $ 176 млн на створення 10 супутників і наземних систем підтримки. Після укладення контракту компанія Ball Aerospace почала пошук партнерів та у квітні оголосила про плани співпраці з компанією Loft Federal і наземною станцією Azure Orbital компанії Microsoft.

Компанія Mynaric також постачає лазерні комунікаційні термінали компанії Northrop Grumman для супутників траншу 1 транспортного рівня та рівня відстеження (Tranche 1 Transport and Tracking Layers) SDA.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України