Відділ регіонального розвитку НЦУВКЗ

м.Одеса

Компанія Leaf Space створить п’ять нових наземних станцій

14 жовтня італійська компанія Leaf Space, яка спеціалізується на наданні послуг наземних сегментів операторам мікросупутників, оголосила про плани додати п’ять наземних станцій до своєї глобальної мережі Leaf Line.

Нові наземні станції будуть розгорнуті в Західній і Південній Австралії, Британській Колумбії (провінція на заході Канади), Ісландії та Болгарії у відповідь на попит клієнтів як на пропускну здатність, так і на покриття. На теперішній час Leaf Space має 15 станцій і планує подальше розширення своєї мережі в першому кварталі 2022 року, щоб компанія могла забезпечити клієнтам підтримку зв’язку зі супутниками на будь-якій низькій навколоземній орбіті.

Нова станція компанії в Ісландії буде призначена для доповнення існуючої станції Leaf Space у Північній Шотландії, забезпечуючи покриття у високих північних широтах. Тим часом станції в Болгарії, Канаді та Австралії призначені для забезпечення можливостей зв’язку в середніх широтах, щоб зменшити ризик впливу перешкод, насичення смуги частот та перекриття супутників.

«Попит безумовно зростає, зараз ми в 10 разів перевищуємо пропускну здатність, яку ми мали рік тому, і прогнозуємо, що до кінця року вона знову подвоїться завдяки додаванню цих нових наземних станцій, що підтримують існуючих клієнтів, а також нових супутників, які будуть запущені у найближчі місяці», – повідомив Джованні Пандольфі (Giovanni Pandolfi), співзасновник і головний технологічний директор компанії Leaf Space.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter

Тематичні матеріали

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Відділ регіонального розвитку НЦУВКЗ (м.Одеса)