Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Kleos Space замовляє розвідувальні супутники для запуску до 2022 року

Люксембурзький стартап Kleos Space замовив чотири нових супутники радіочастотної розвідки. Їх запуск має бути здійснено у середині 2022 року. За оцінкою компанії, після виведення на орбіту супутники забезпечать покращення збору даних та часу повторного відвідування.

Як і раніше, четвертий кластер супутників для компанії Kleos Space побудує нідерландська компанія Innovative Solutions in Space (ISISPACE). Запуск місії, відомої як Observer Mission, буде здійснено на ракеті-носії Falcon 9 компанії SpaceX за посередництва компанії Spaceflight. За повідомленням компанії Kleos Space, вартість будівництва та запуску четвертого кластеру складе близько $ 3,4 млн.

Компанії ISISPACE і Spaceflight підтримали запуск другої групи супутників компанії Kleos Space, яку місія Falcon 9 Transporter-2 компанії SpaceX відправила на сонячну синхронну орбіту 29 червня. Вони також працюють над третім кластером стартапу, який, за словами представників компанії Kleos Space, планується запустити на борту ракети Falcon 9 у січні 2022 року.

Подібно до другого та третього кластерів, супутники Observer Mission мають на меті розширити можливості компанії збирати дані з додаткової площі у 119 млн км2 на день.

Компанія Kleos Space планує створити до 20 кластерів супутників, здатних виявляти та визначати місцеположення джерел радіочастотних передач для забезпечення глобальної системи спостереження.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України