Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Isotropic Systems успішно завершила польові випробування плоскопанельної антени

2 листопада британський стартап Isotropic Systems оголосив про успішні польові випробування своєї плоскопанельної антени після підключення до супутників компанії SES на кількох орбітах одночасно.

У ході випробувань за допомогою антени вдалося встановити зв’язок з кількома супутниками на геостаціонарній та середній навколоземній орбітах одночасно, що ознаменувало те, що компанія назвала першою в історії демонстрацією багатоорбітального зв’язку з одним багатоканальним терміналом.

Стартап, якому вже 8 років, також розробляє свою багатоканальну антену та технологію формування оптичного променю для одночасного з’єднання із супутниками на високоеліптичних і низьких орбітах Землі. В компанії заявили, що продовжать випробування можливостей системи перед комерційним запуском у середині 2022 року. Компанія Isotropic Systems загалом залучила понад $ 100 млн від інвесторів та клієнтів.

Компанія SES, яка є інвестором у стартап, зацікавлена у використанні антен для забезпечення безперебійного обслуговування клієнтів з використанням своїх геостаціонарних супутників та супутників O3b на середній навколоземній орбіті.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України