Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія ICEYE надаватиме радіолокаційні знімки для супутникової програми Copernicus

Фінська компанія ICEYE, що спеціалізується на моніторингу Землі за допомогою радіолокаційних супутникових знімків, погодилася зробити свій внесок у програму Європейського космічного агентства (ЄКА). Це означає, що сервіси Copernicus тепер отримають доступ до зображень радарів з синтетичною апертурою ICEYE (SAR).

Метою програми Copernicus є космічна інформаційна підтримка прийняття управлінських рішень у надзвичайних ситуаціях, моніторинг безпеки морських шляхів, а також забезпечення державних органів в Європі даними ДЗЗ. Програма дозволяє створювати різноманітні сервіси у тому числі для прикордонного контролю.

Партнерство з компанією ICEYE буде фінансуватися Європейською комісією за технічної підтримки ЄКА.

«Це дійсно захоплююча можливість, оскільки вона допоможе доповнити існуючу комерційну пропозицію даних Copernicus Contributing Mission інноваційними даними SAR із супутникового сузір’я ICEYE», – сказав Тоні Толкер-Нільсен, виконуючий обов’язки директора програм спостереження Землі в ЄКА.

«Місія ICEYE полягає в тому, щоб допомогти своїм клієнтам приймати обґрунтовані, керовані даними рішення для швидкого вирішення критичних проблем», – сказав генеральний директор ICEYE Рафал Моджевський. «Програма Copernicus Contributing Mission є феноменальним інструментом для аналітиків даних, що демонструє європейську співпрацю. Послуги Copernicus, дослідницькі проекти, що фінансуються Європейською комісією та організаціями державних органів в Європі, тепер зможуть отримати доступ до деяких наших зображень через цю програму».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України