Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Hiber співпрацює з Inmarsat для надання послуг IoT

12 жовтня нідерландська компанія-стартап інтернету речей (internet-of-things, IoT) Hiber оголосила, що використовуватиме супутники Inmarsat для забезпечення супутникового зв’язку для пропонованих послуг IoT, перш за все для промислових споживачів. Hiber об’єднає цю супутникову ємність зі своїми власними протоколами для надання послуг з низьким енергоспоживанням та низьким обсягом передавання даних до своїх терміналів.

Hiber буде використовувати нову мережу Inmarsat під назвою ELERA, про яку Inmarsat оголосила в серпні. ELERA розроблена для підтримки послуг IoT за допомогою наявних супутників L-діапазону, угруповання яких планується посилити запуском двох супутників Inmarsat-6 наприкінці цього року та наступного року, що забезпечить значно збільшену ємність.

«Це стратегічне партнерство з Inmarsat створює найпотужнішу глобальну мережу для IoT і допомагає Hiber зосередитися на наданні послуг IoT промисловим споживачам та користувачам у віддалених сільських районах, де відбудуться справжні інновації, що змінюють життя», – заявив виконавчий директор компанії Hiber Роел Янсен (Roel Jansen). Він додав, що угода надає Hiber «негайний доступ до світового ринку» і «допомагає нам прискорити час виходу на ринок».

Це оголошення надійшло через два з половиною тижні після того, як компанія Hiber повідомила Федеральну комісію зв’язку США (Federal Communications Commission, FCC) про те, що вона здає ліцензію на управління власним угрупованням у складі 24 маленьких супутників для надання послуг IoT. Компанія стверджувала, що технічні проблеми із чотирма супутниками, які вона запустила останнім часом, у поєднанні з фінансовими проблемами не дозволили їй продовжити використання своєї власної системи.

У листі від 24 вересня до FCC компанія Hiber заявила, що для надання послуг Інтернету речей вона покладається на інші супутникові мережі. «Hiber змінила свої бізнес-операції і має намір надавати послуги IoT за рахунок орендованих потужностей сторонньої супутникової мережі», – заявили в компанії, при цьому не назвавши цю супутникову мережу.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України