Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Hancom запустить перший корейський приватний супутник спостереження Землі в першій половині 2022 року

29 вересня компанія Hancom InSpace повідомила, що в першій половині 2022 року запустить перший корейський приватний супутник для спостереження Землі.

Запуск супутника Sejong-1 дозволить компанії Hancom стати першою у світі компанією, яка створила трирівневий пояс обробки даних дистанційного зондування, що з’єднує супутники, безпілотні літальні апарати та датчики на землі. Hancom використовуватиме цю систему для надання даних ДЗЗ аграрному сектору. Запуск супутника зробить Hancom першою неурядовою організацією в Південній Кореї, яка вивела в космос супутник вагою менше 100 кг.

В рамках підготовки та здійснення запуску компанія співпрацює з американською компанією супутникових даних Spire Global.

«Оскільки глобальна космічна галузь вступає в еру «нового космосу», яку очолюють приватні особи, ми очолимо корейську космічну галузь», – заявив Чой Мунджін, генеральний директор Hancom InSpace. «Hancom Group продовжить просувати сміливі стратегії диференціації та інвестицій, щоб отримати переваги на ринку послуг з надання електронно-оптичних/інфрачервоних зображень ДЗЗ».

Hancom заявила, що також планує розширити можливості використання даних для інших сфер, таких як управління лісовими ресурсами, ліквідація наслідків стихійних лих та виявлення змін внаслідок урбанізації.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України