Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія GuardianSat отримала патент на автоматизовану протисупутникову систему

15 червня компанія GuardianSat (м. Бенані-Біч, штат Делавер, США) повідомила про отримання патенту на інтегровану супутникову систему протидії, яка автономно нейтралізує наземні, повітряні та космічні протисупутникові атаки.

Компанія GuardianSat, утворена у 2020 році, спеціалізується на пошуку рішень для забезпечення обізнаності про обстановку у космічному просторі (space domain awareness) та його захисту. Нова технологія узгоджується з основоположним принципом GuardianSat щодо захисту та збереження космосу через усунення загроз для супутників за допомогою систем захисту космічної області.

Розширення космічної діяльності зробило супутники важливим компонентом комерційної та військової інфраструктури. Проте ворожі країни становлять загрозу для цих супутників, оскільки вони є важливими цілями, враження яких може зашкодити розвідувальному співтовариству та космічній економіці.

Розробка та випробування протисупутникової зброї здебільшого не контролювалися, що ускладнювало захист від неї через короткий час між розгортанням і нанесенням удару. GuardianSat реагує на ці зростаючі загрози, розробляючи автономну протисупутникову систему протидії зброї, яка може нейтралізувати ворожі атаки з землі, повітря та космосу, використовуючи свою запатентовану технологію.

Супутникова система захисту компанії GuardianSat використовує мікрохвилі/лідар для виявлення та відстеження об’єктів, що наближаються, інтелектуальний процесор для визначення, чи є об’єкт ворожим, використовуючи різноманітні вхідні дані, і, якщо так, система активує та розгортає пасивні засоби захисту, такі як хибні цілі, та активні засоби захисту, такі як перехоплювачі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України