Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Gilat отримує нові замовлення на платформу SkyEdge IV

Компанія Gilat Satellite Networks підписала угоди з глобальними супутниковими операторами Intelsat і SES про надання своєї нової супутникової платформи з надвисокою пропускною здатністю (very-high throughput satellite, VHTS) SkyEdge IV для підтримки нових супутників.

SES використовуватиме платформу SkyEdge IV для одночасної роботи зі своїм супутником SES-17 і майбутнім угрупованням NGSO другого покоління O3b mPOWER, що надаватимуть кінцевим користувачам послуги фіксованого та мобільного зв’язку. SES-17 є супутником GEO VHTS, який обслуговує Північну і Південну Америку, Карибський басейн і Атлантичний океан.

Intelsat використовуватиме платформу SkyEdge IV для забезпечення розширеної потужності супутника Intelsat IS-40e для послуг зв’язку під час польоту та транзитного стільникового зв’язку в Північній Америці.

Згідно з цими новими угодами, Gilat також надасть обом операторам свою систему керування мережею (network management system, NMS) Elastix-Total для підтримки уніфікації та керування нинішніми та майбутніми супутниками.

«Завдяки нашій спільній роботі з платформою Gilat SkyEdge IV на IS-40e, Intelsat розширить пропускну здатність нашої мережі, яка обслуговує Північну Америку», – заявила віце-президент із системних інновацій компанії Intelsat Кармель Ортіс (Carmel Ortiz). «Інтерфейси платформи, засновані на стандартах, забезпечують плавну інтеграцію з уніфікованою космічною та наземною мережею Intelsat, тим самим підвищуючи рівень обслуговування тисяч літаків і провідних операторів мобільних мереж у Північній Америці».

«Gilat SkyEdge IV… створений для того, щоб очолити наступне покоління індустрії космічного зв’язку, відоме як Elastix Era, що підтримуватиме хмарну інфраструктуру, схему доступу Elastix-Access та працюватиме в гармонії з програмно-визначеними супутниками», – сказав Амір Яфе (Amir Yafe), віце-президент з питань мобільності та глобальної оцінки компанії Gilat.

Фінансові деталі контрактних замовлень не розголошуються.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України