Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Collins Aerospace завершує етап створення скафандра нового покоління

Компанія Collins Aerospace завершила «оцінку можливостей екіпажу» (Crew Capability Assessment) [з використання скафандра], як ключовий крок у процесі проєктування свого космічного скафандра наступного покоління для Міжнародної космічної станції (МКС) згідно з контрактом NASA Exploration Extravehicular Activity Services (xEVAS).

Команда Collins разом із партнерами ILC Dover і Oceaneering перевірила ефективність скафандра у штучно створеному середовищі невагомості на борту літака, виконавши серію демонстрацій, проведених досвідченими колишніми астронавтами NASA.

Основні цілі льотних випробувань включали оцінку відповідності та функціональності системи герметичного одягу скафандра, можливостей використання інструментів та інтерфейсів МКС, а також перевірку характеристик нового скафандра під назвою «Extravehicular Mobility Unit» (EMU) порівняно з поточною конструкцією скафандрів, що використовуються астронавтами на станції.

Розроблюваний скафандр нового покоління має меншу вагу та менший об’єм, ніж нинішній скафандр NASA. Його відкрита архітектура дозволить легко модифікувати скафандр у міру того, як змінюються місії або вдосконалюються технології. Компанія співпрацює з нинішніми та колишніми астронавтами, які допомагають при прийнятті інженерних та дизайнерських рішень.

Напередодні проведення «критичного огляду конструкції» (Critical Design Review) заплановано додаткові оцінки, включаючи термовакуумні випробування та підводні випробування, які будуть проведені в Лабораторії нейтральної плавучості (Neutral Buoyancy Lab) NASA в Техасі.

Забезпечуючи інтегровані та інтелектуальні рішення для глобальної аерокосмічної та оборонної промисловості, 80 000 співробітників Collins Aerospace розробляють орієнтовані на майбутнє технології для просування стійкої авіаційної екосистеми зв’язку, безпеки та комфорту пасажирів, успіху місій та дослідження космосу. Collins Aerospace є частиною найбільшої в світі аерокосмічної та оборонної компанії RTX (до якої входять Pratt & Whitney і Raytheon).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України