Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Capella Space надає відкритий доступ до своїх SAR-даних

14 вересня приватна американська компанія Capella Space, що спеціалізується на всепогодних спостереженнях за земною поверхнею за допомогою супутників-радарів із синтезованою апертурою (synthetic aperture radar, SAR), повідомила про відкриття доступу до своїх SAR-даних з високою роздільною здатністю безпосередньо дослідникам та некомерційним організаціям.

Перший набір відкритих даних складається з 60 знімків, які охоплюють всі континенти з прикладами із сільського господарства, енергетики, природних ресурсів, інфраструктури, морського судноплавства, захисту навколишнього середовища, а також випадків гуманітарних та природних катастроф. Члени спільноти матимуть доступ до даних безпосередньо через консоль Capella, як корпоративні клієнти.

Викликає інтерес представлений знімок російської авіаційної бази стратегічних бомбардувальників «Енгельс-2» (Саратовська область) станом на 02 квітня 2021 р. Ця база є єдиним російським місцем розташування стратегічних бомбардувальників Ту-160. Аналітики, зокрема, можуть дослідити злітно-посадкову смугу довжиною 3 500 м та систему укріплень навколо бази.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України