Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Blue Canyon Technologies отримала від Лабораторії реактивного руху NASA контракт на постачання мікросупутників для місії INCUS

Виробник невеликих супутників і постачальник послуг місій Blue Canyon Technologies (BCT), дочірня компанія Raytheon Technologies, розробить і виготовить три мікросупутники для місії NASA «Дослідження конвективних висхідних потоків» (Investigation of Convective Updrafts, INCUS). Місія INCUS під керівництвом Лабораторії реактивного руху NASA має на меті дослідження складної динаміки гроз, їх впливу на клімат Землі та формування моделі погоди.

Мікросупутники Blue Canyon працюватимуть у тандемній координації, кожен з них матиме динамічні атмосферний радар і мікрохвильовий радіометр, які вимірюватимуть атмосферні умови Землі.

«Успішні науково-дослідницькі програми BCT і наш досвід управління великими гнучкими конструкціями будуть ключовими для підтримки цієї важливої наукової місії», – сказав Джефф Шрейдер (Jeff Schrader), президент Blue Canyon Technologies.

Супутники Blue Canyon будуть побудовані на заводі Crescent Constellation Factory, розташованому в Лафайєтті, штат Колорадо.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України