Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Казахстан затвердив представлений росією план запусків космічних апаратів з космодрому «Байконур»

Казахстан затвердив представлений російською стороною план запусків космічних апаратів з космодрому «Байконур» на 2024 рік.

За повідомленням інформаційного агентства Trend, відповідна ухвала уряду Казахстану опублікована в Інформаційно-правовій системі нормативних правових актів Казахстану.

Уряд Республіки Казахстан затвердив представлений російською стороною план запусків космічних апаратів на 2024 рік у рамках державної програми рф «Космічна діяльність росії», програм міжнародного співробітництва та комерційних проєктів з космодрому «Байконур».

Крім цього, згідно з постановою, міністерству закордонних справ Казахстану доручено до 30 грудня 2023 року направити інформацію про прийняте рішення російській стороні дипломатичними каналами.

Ця постанова набирає чинності з дня підписання.

Космодром та місто Байконур разом утворюють комплекс «Байконур», що складається з 15 стартових комплексів дев’яти типів для запусків ракет-носіїв, 4 пускових установок для випробувань міжконтинентальних балістичних ракет, 11 монтажно-випробувальних корпусів та іншої інфраструктури.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України