Канадська компанія Maritime Launch Services уклала контракт з компанією Nanoracks на перший запуск за допомогою української ракети

Maritime Launch Services, одна з провідних канадських аерокосмічних компаній і власник першого комерційного космодрому в Канаді, 19 листопада оголосила, що компанія Nanoracks, провідний комерційний постачальник корисного навантаження на Міжнародну космічну станцію (МКС), стане першим клієнтом на запуск за допомогою української ракети-носія «Циклон-4М» з космодрому у Новій Шотландії починаючи з 2023 року. У першій місії Nanoracks розгорне малі супутники замовника та проведе демонстрацію технологій.

«Команда Nanoracks рада співпрацювати з Maritime Launch з метою прискорення розвитку космічної екосистеми в Канаді», — відмітив президент та співзасновник Nanoracks Джеффрі Манбер. «Космодром у Новій Шотландії є конкурентоспроможним місцем запуску, тоді як ракета «Циклон-4М» є нащадком, мабуть, найнадійнішої ракети-носія, коли-небудь створеної. Ця місія з Maritime Launch дасть можливість канадським компаніям та університетам отримати доступ до орбіти, розробляючи нові технології та демонструючи цінність міжнародного партнерства».

Maritime Launch — канадська комерційна аерокосмічна компанія, що базується у Новій Шотландії. Maritime Launch розпочала будівництво космодрому у Новій Шотландії, стартової площадки, яка надаватиме послуги виведення на орбіту супутників у рамках підтримки зростаючої галузі комерційного космічного транспорту. Розробка цього об’єкта дозволить ракеті «Циклону-4М» та іншим перспективним ракетам-носіям виводити супутники на низьку навколоземну орбіту з темпом запуску вісім запусків на рік. Це буде перший комерційний орбітальний пусковий комплекс у Канаді.

Постачальники Maritime Launch, українські КБ «Південне» та «Південмаш», є розробниками системи доставки корисного навантаження «Циклон-4М» і є визнаними лідерами в аерокосмічній галузі з більш ніж 65-річним досвідом і на сьогодні з 877 успішними запусками.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter

Тематичні матеріали

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Відділ регіонального розвитку НЦУВКЗ (м.Одеса)