Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Ірак оприлюднив план створення та запуску супутника

Минулого тижня Ірак оприлюднив плани щодо побудови та запуску супутника зв’язку. Супутник призначений для модернізації телекомунікаційних послуг країни.

«Ірак запрошує арабські та інші країни для створення та запуску супутника для країни», – повідомив представник Міністерства комунікацій Іраку Раад Машхадані. Детально про те, скільки часу потрібно на будівництво, звідки планується запуск та вартість проєкту, буде остаточно визначено після отримання пропозицій, повідомив Машхадані.

Тендер передбачає розробку, побудову, запуск та експлуатацію супутника.

Для участі у конкурсі зацікавлені компанії мають сплатити 75 млн іракських динарів ($ 51 000), пропозиції мають бути подані до 18 листопада.

«Це досягнення відбулося за підтримки прем’єр -міністра Іраку Мустафи Аль-Хадхімі, який наполягає на тому, щоб Ірак не відставав від подій, що відбуваються у новому телекомунікаційному секторі», – відмітив Машхадані.

Міністр зв’язку Іраку Аркан аль-Шайбані, який оголосив план побудови супутника на Другій конференції з кібербезпеки Іраку в Багдаді, заявив, що «розвиток представляє престиж і суверенітет держави».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України