Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Intelsat розширює партнерство з OneWeb щодо використання низько орбітальних супутників

Оператор геостаціонарних супутників Intelsat уклав угоду на придбання щонайменше п’ятикратного обсягу ємності угруповання низькоорбітальних (LEO) супутників OneWeb компанії Eutelsat, щоб посилити свою стратегію багатоорбітального широкосмугового доступу до інтернету.

19 березня компанії оголосили, що Intelsat взяла на себе зобов’язання щодо купівлі ємності на суму $ 250 млн протягом шести років, починаючи з середини 2024 року. Intelsat також має можливість придбати додаткову потужність на суму $ 250 млн у рамках цієї угоди, що продовжить термін дії контракту до 2031 року.

Ця угода є значним збільшенням порівняно із зобов’язанням Intelsat, оголошеним у березні 2023 року, щодо купівлі ємності на суму $ 45 млн, яка ледве була введена в експлуатацію на тлі затримок з повним розгортанням наземної інфраструктури OneWeb, необхідної для забезпечення повного покриття цього року.

Хоча початкова угода охоплювала лише Європу, Близький Схід і Тихоокеанський регіон, розширене партнерство має глобальний характер і охоплює всі ключові ринки Intelsat. У даний час оператор орієнтується на авіакомпанії та державних замовників.

Послуги OneWeb в даний час доступні в Канаді, США, Європі та Австралії, а також у деяких частинах Латинської Америки, Близького Сходу, Африки та Карибського басейну.

Партнерство також дозволяє Intelsat допомогти сформувати плани Eutelsat на початок заміни супутників OneWeb, оскільки термін їхньої експлуатації наближається до кінця приблизно в 2027 і 2028 роках.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України