Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індія планує проведення конференції та виставки геопросторових технологій Geosmart India

Єдина в Індії конференція та виставка геопросторових технологій Geosmart India, тема якої «Геопросторової інфраструктури та цифрові двійники: підтримка національної економіки», буде проведена з 17 по 19 жовтня 2023 року в престижному Міжнародному конференц-центрі Hyderabad International Convention Centre (HICC) в Хайдарабаді.

Geosmart India 2023 має стати важливою подією, яка об’єднає лідерів думок, дослідників, досвідчених професіоналів, видатних експертів і політиків з усієї країни. Ця триденна подія забезпечить платформу для вивчення передових меж геопросторових технологій та їх далекосяжного впливу на різні галузі.

Подія визначна тим, що каталізує геопросторові рішення, що мають глибокі наслідки для таких галузей, як сільське господарство, міське планування, землекористування та власність, видобуток корисних копалин та геологорозвідка, космос та збереження навколишнього середовища. Стимулюючи обмін знаннями, конференція дасть учасникам можливість використовувати геопросторові технології та програми для вирішення складних завдань і відкриття нових перспектив.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України