Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індійський стартап Pixxel отримує фінансування за програмою iDEX для розробки мініатюрних супутників

Індійську приватну космічну технологічну компанію Pixxel, яка займається розробкою передових технологій гіперспектральних зображень Землі, було нагороджено багатомільйонним грантом (точна сума не розкривається) від некомерційної компанії iDEX (Innovations for Defense Excellence), створеної в рамках «Організації оборонних інновацій» (Defence Innovation Organisation, DIO) Міністерства оборони Індії. Грант, наданий під егідою МО Індії, є частиною Mission DefSpace Challenge в рамках програми iDEX Prime (Space). Цей грант сприятиме виробництву мініатюрних супутників з кількома корисними навантаженнями, призначеними для задоволення потреб ВПС Індії.

Отриманий як частина грантів SPARK від iDEX, цей грант дозволить Pixxel розробити невеликі супутники вагою до 150 кг для електрооптичних, інфрачервоних, радіолокаційних і гіперспектральних місій, знаменуючи важливу віху в місії компанії Pixxel здійснити революцію у космічній галузі Індії.

Pixxel вже зміцнила свої позиції як провідний новатор у галузі космічних технологій. Компанія відіграла важливу роль в Індії та у світі, взявши участь у розробці та розгортанні першокласних комерційних супутників гіперспектральної зйомки. Використовуючи свою запатентовану технологію та досвід, які можуть забезпечити легке виробництво, низьку вартість та простоту запуску, Pixxel тепер виготовлятиме малі супутники для оборонного сектора Індії.

Коментуючи це, Аваіс Ахмед, генеральний директор Pixxel, сказав: «Ми раді отримати грант від iDEX та вперше використати наш досвід створення мікросупутників власними силами, отриманий під час участі у виробництві супутників поза межами країни. Це визнання підкреслює прагнення Pixxel розширити межі космічних досліджень та інновацій. Ми вдячні за надану нам довіру і раді розпочати наступний етап співпраці з урядом Індії».

Так само Шрі Вівек Вірмані, директор з планування Департаменту оборонного виробництва Міністерства оборони і головний операційний директор iDEX-DIO, сказав: «Ми раді бачити чудову еволюцію стартапів в індійській космічній галузі, і Pixxel є свідченням прогресу приватних підприємств у цьому секторі за такий короткий час. Грант спрямований на розробку технологій, що охоплюють усі етапи космічної місії, від планування місії та виробництва до аналізу супутникових даних та багато іншого».

В рамках ініціативи iDEX (Prime) та Ініціативи цифрових інновацій і розширення масштабів (Digital Innovation and Scale-up, DISC) гранти SPARK призначені для стимулювання інновацій та надання індійським винахідникам і підприємцям можливості пропонувати технологічно досконалі рішення. Гранти також спрямовані на стимулювання інновацій у галузі високих технологій в Індії. Відзначена нагородами передова технологія виробництва гіперспектральних супутників дозволила компанії Pixxel виділитися серед конкурентів та отримати грант.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України