Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індійський стартап GalaxEye планує у 2024 році запустити перший у світі мультисенсорний супутник

GalaxEye, стартап космічної техніки з Ченнаї, Індія, оголосив про плани запустити перший у світі мультисенсорний супутник під назвою Mission Drishti у 2024 році.

Це революціонізує дистанційне зондування Землі, пропонуючи можливості безперервного моніторингу вдень і вночі, незалежно від складних умов, таких як щільна хмарність.

Супутник поєднує в собі два типи датчиків: радар із синтезованою апертурою (SAR) і оптичні датчики.

Сучасні оптичні датчики можуть надавати детальні зображення Землі, але не можуть працювати в хмарних умовах або вночі. «SAR, з іншого боку, не залежить від сонячного світла і може працювати вночі», — пояснює директор GalaxEye Суяш Сінгх (Suyash Singh).

Супутник Mission Drishti збиратиме дані SAR і оптичних датчиків, встановлених на ньому, підвищуючи кореляцію та аналітичну цінність даних. Такий інноваційний синтез підвищить надійність і корисність даних спостереження Землі.

Компанія GalaxEye визначила кілька секторів, які можуть отримати вигоду з цих даних, зокрема сільське господарство, страхування від стихійних лих, оборону та розвідку. Дані супутника можуть спростити процес подання страхових претензій, допомагаючи як постачальникам, так і заявникам.

Супутник побудований в Індійському технологічному інституті в Мадрасі (IIT-M) у партнерстві з провідними організаціями космічної техніки, включаючи компанії Antaris Inc, QL Space, XDLINX Labs, Ananth Technologies і Dassault Systemes.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України