Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індійський посадковий модуль Chandrayaan-3 вийшов на орбіту Місяця

Індія зробить свою другу спробу висадки на Місяць через 18 днів після того, як її космічний апарат Chandrayaan-3 прибув на місячну орбіту 5 серпня.

6 серпня космічний апарат поступово знижував свою орбіту. 17 серпня Chandrayaan-3 має вийти на кругову полярну орбіту висотою 100 км.

Звідси посадковий модуль Vikram відділятиметься від силового модуля місії та вийде на орбіту розміром висотою 35 x 100 км, готуючись до посадки.

Спуск і спроба м’якої посадки призначені на 23 серпня. Основне місце посадки знаходиться в районі південного полюса Місяця, розташованого на 69,37 градуса південної широти і 32,35 градуса східної довготи. Жодна попередня місія на Місяць не здійснювала посадку на нижчій широті.

У разі успіху Chandrayaan-3 зробить Індію четвертою країною у світі, яка здійснила висадку на Місяць, приєднавшись до США, колишнього Радянського Союзу та Китаю.

Chandrayaan-3 стартував 14 липня на важкій ракеті LVM-3 з космічного центру Сатіша Дхавана на початкову орбіту, розпочавши подорож до Місяця.

Космічний апарат здійснив п’ять маневрів по підйому орбіти протягом двох тижнів, перш ніж здійснити успішний трансмісячний перехід 31 липня.

Система European Space Tracking (ESTRACK) своїми наземними станціями забезпечує підтримку для відстеження місії. ESTRACK раніше підтримував китайські місячні місії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України