Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індійська організація космічних досліджень уклала угоду про співпрацю з приватною компанією Skyroot Aerospace

Індійський приватний стартап космічних технологій Skyroot Aerospace став першою приватною компанією, яка офіційно уклала угоду з Індійською організацією космічних досліджень (ISRO). Компанія має намір скористатися досвідом ISRO та можливостями доступу до її об’єктів для випробувань і підготовки своєї малої ракети до запуску наступного року.

Угоду підписали науковий секретар ISRO, голова компанії IN-SPACe Р.Умамахесваран і генеральний директор Skyroot Aerospace П.Чандана.

«Рамковий Меморандум про співпрацю дозволить компанії пройти численні випробування та отримати доступ до різних центрів ISRO, а також скористатися технічними знаннями ISRO для випробування та кваліфікації їх систем та підсистем ракет-носіїв», – йдеться у заяві Індійської організації космічних досліджень.

Заснована колишніми вченими ISRO, компанія Skyroot створює серію ракет Vikram для виеедення малих супутників у космос. Стартап вже випробував свій твердопаливний ракетний двигун під назвою Kalam-5.

Довідково: 24 червня 2020 року Індійський уряд схвалив рішення щодо створення Індійського національного центру сприяння космічному розвитку та авторизації (IN-SPACe) – нової організації для розширення участі приватних компаній в космічній діяльності Індії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України