Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Hydrosat випустить свій перший тепловий інфрачервоний сенсор

Вашингтонський стартап Hydrosat готується відправити свій перший тепловий інфрачервоний прилад на орбіту 8 липня в місії SpaceX Transporter-11.

Інструмент, призначений для вимірювання нестачі води в сільському господарстві, літатиме в рамках місії YAM-6 компанії Loft Orbital.

Ці дані надходитимуть на існуючу програмну платформу Hydrosat та допоможуть користувачам у багатьох частинах отримувати цінні дані.

Платформа Hydrosat зосереджена на отриманні глобальних, щоденних інфрачервоних даних дистанційного зондування Землі.

Досі комерційні космічні проекти опирались про температуру земної поверхні опирались лише на декілька державних програм.

Національні програми, як правило, пропонують часто оновлювані зображення з низькою просторовою розрізненістю з космічних апаратів на геостаціонарній орбіті або з трохи кращою розрізненістю з супутників LEO. Наприклад, місія Геологічної служби Landsat надає глобальні зображення середньої розрізненості кожні два тижні протягом десятиліть.

Під час своєї другої місії Hydrosat планує відправити на орбіту на початку наступного року мультиспектральний тепловий інфрачервоний на космічному кораблі Muon Space Constellation-as-a-Service.

Hydrosat може надавати цінну інформацію для управління водними ресурсами та вивчення клімату для багатьох користувачів у всьому світі, навіть для тих, які не розуміються на обробці супутникових даних.

Хоча Hydrosat зосереджена на сільському господарстві та зміні клімату, користувачі можуть мати персональні застосування цих даних. Наприклад, Hydrosat готується надаватиме теплові зображення Національному розвідувальному управлінню.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України