Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Фінська компанія ДЗЗ Kuva Space залучила інвестиції у розмірі € 16,6 млн

Фінський стартап з гіперспектральних супутникових зображень Kuva Space залучив € 16,6 млн у раунді фінансування серії A.

«Ми твердо віримо, що якісна та своєчасна космічна інформація дасть змогу спільнотам приймати обґрунтовані рішення та створювати стабільне майбутнє», — сказав директор Kuva Space Яркко Антіла. «Завдяки цьому раунду фінансування ми маємо все необхідне для прискорення запуску наших супутників, вдосконалення нашої аналітичної платформи штучного інтелекту та подальшого розширення нашого ринку, особливо в США».

Компанія Kuva Space, заснована у 2016 році, налічує близько 20 співробітників у Фінляндії, Бельгії, Японії, США та Великій Британії. Компанія планує у 2024 році запустити два нові гіперспектральні мікросупутники.

До 2030 року Kuva Space планує розгорнути до 100 супутників із просторовою роздільною здатністю вище 10 м/піксель. У планах Kuva Space пропонувати клієнтам щоденний гіперспектральний моніторинг у 2026 році та перегляди тричі на день у 2030 році.

Голова правління Kuva Інка Меро високо оцінила «новаторську роботу Kuva Space як у сфері оборонних застосувань, так і у вдосконаленні способів відстеження та вимірювання впливу суспільства на навколишнє середовище».

Kuva Space планує відкрити філію у США, «щоб краще розуміти вимоги клієнтів», повідомив представник компанії. «Завдяки гібридному підходу такі стартапи, як Kuva Space, можуть співпрацювати більш гнучко та впроваджувати свої передові інновації, щоб доповнити» існуючий потенціал США. Присутність у США також відкриває двері для нових можливостей фінансування.

Раунд серії А очолювали поточні інвестори компанії Voima Ventures і Nordic Foodtech VC, а також сінгапурська Earth VC. Серед учасників також були приватні фінські інвестори та бізнесмени, які надали фінансування, не претендуючи на частку у капіталі компанії.

На початку цього року Kuva Space отримала контракт на € 5 млн від Європейської комісії на надання гіперспектральних даних для програми Copernicus. Kuva Space також посіла перше місце у першому конкурсі НАТО Innovation Challenge.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України