Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Falcon 9 компанії SpaceX відправляє на орбіту Землі КА «Січ-2-30»

Сьогоня,13 січня, о 17:25 за київським часом, з мису Канаверал у Флориді ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX має відправити на орбіту Землі КА «Січ-2-30».

Разом з українським супутником «Січ-2-30» ракетою Falcon 9 Ілона Маска в рамках місії Transporter 3 на орбіту Землі буде доставлено ще 104 космічних апарати.

Розгортання українського супутника «Січ-2-30» заплановано через 01:23:02 після старту, а о 20:15 він пролетить над Україною.

Космічний апарат «Січ-2-30» розроблений та виготовлений ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля». Він призначений для одержання цифрових зображень поверхні Землі у видимому й ближньому інфрачервоному діапазонах довжин електромагнітних хвиль, а також для моніторингу параметрів магнітосфери Землі й має роздільну здатність 7 м (на один піксел) при охоплені смуги у 45 км.

«Січ-2-30» буде моніторити використання земель, рослинності, лісових і водних ресурсів, ліквідація наслідків стихійних лих. Також він дасть змогу отримувати й досить якісні дані про створення інженерних споруд, переміщення військової техніки та кораблів тощо.

За матеріалами Space-Inform.

Пряма трансляція запуску:

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України