Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Фахівці регіонального відділу НЦУВКЗ (м.Харків) взяли участь у робочій нараді з представниками обласної та міської адміністрацій Харківа

15 червня 2021 року фахівці відділу регіонального розвитку та координації Національного центру управління та випробувань космічних засобів взяли участь у робочій нараді під головуванням першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенка. У нараді взяли участь заступник керуючого справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Юрій Кісельов та директор департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської ОДА Андрій Нерета.

Метою заходу було обговорення  перспектив співробітництва щодо впровадження космічних технологій у реалізацію заходів з виконання Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища.

У ході наради перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко підкреслив: «Харківська обласна рада вбачає одним із пріоритетів діяльності впровадження проєктів та програм, спрямованих на вирішення екологічних питань. Ми повинні вивчити усі можливості, щоб запобігти порушенням норм екологічного законодавства та підвищити рівень екобезпеки у регіоні. Актуальним є використання сучасних технологій, у тому числі й космічних розробок, які можна застосувати саме для моніторингу стану навколишнього середовища у Харківській області”.

Фахівцями НЦУВКЗ було презентовано можливості Національного центру з екологічного моніторингу, моніторингу дотримання порядку земле- та природокористування з використанням даних космічних систем дистанційного зондування Землі.

За результатами наради учасники висловили зацікавленість у подальшій співпраці та реалізації спільних проєктів з впровадження космічних технологій в інтересах охорони навколишнього природного середовища у регіоні.

За матеріалами Харківської обласної ради

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України