Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Фахівці НЦУВКЗ поділяться досвідом боротьби з лісовими пожежами

Лісові пожежі – це глобальна проблема, від якої минулого року постраждали мільйони людей та тварин в Австралії, Каліфорнії та Сибіру. Цього року біда дісталась України: палають ліси біля Чорнобиля. Космічні технології можуть стати в нагоді у попередженні та боротьбі з пожежами. На нашому відкритому воркшопі ми дізнаємось, як саме.

Космос – це не тільки ракети та супутники. Це ще й цілий всесвіт даних, які щоденно збирають, аналізують та оприлюднюють космічні агентства та корпорації. Завдяки даним, які зібрали та проаналізували експерти українського Національного центру управління та випробувань космічних засобів, вдалось зробити боротьбу із пожежами у Зоні відчудження більш ефективною. Про це розповість Сергій Сластін, начальник відділу забезпечення економічного сектора НЦУВКЗ.

Одними з «датанавтів» зі сфери телекомунікацій є співробітники Vodafone Україна, Scrum Master Михайло Пономарьов та провідний експерт бізнес-ринку Іван Аліменко. У 2019 році їх команда увійшла в топ-3 фіналістів одеського етапу хакатону Space Apps із проєктом, що задіяв дані NASA для попередження і боротьби з пожежами. Михайло та Іван розкажуть про свій досвід створення space tech продукту на базі земних технологій за 48 годин.

Модераторка трансляції – Марія Яроцька, радниця голови ДКАУ з питань акселерації стартапів.

Воркшоп буде цікавий:

  • тим, хто прагне створити свій космічний стартап;
  • тим, хто працює у телекомунікаційній індустрії та мріє про космос;
  • тим, хто працює у космічній індустрії та хоче дізнатись, як перетворити дані на ідею для стартапу;
  • усім, хто цікавиться темою space tech або хоче розвиватись у цьому напрямку.

Трансляцію можна подивитись безкоштовно за умови попередньої реєстрації: https://uasa.typeform.com/to/jzRpCU

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/229299281743541

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України