6 липня компанія European Space Imaging (EUSI), провідний постачальник супутникових зображень із дуже високою просторовою розрізненістю (VHR) у Європі, повідомила про інвестиції в багато мільйонів євро в свою наземну станцію, розташовану в Німецькому аерокосмічному центрі (DLR) поблизу Мюнхена. Це стратегічне оновлення розширює можливості EUSI надавати зображення з безпрецедентною швидкістю та ефективністю, зміцнюючи його позицію як центру найкращих технологій супутникових зображень у Європі.
27 червня EUSI успішно розпочала передачу даних з супутникового угруповання WorldView компанії Maxar за допомогою нещодавно оновленої наземної станції, також відомої як «Центр прямого доступу» (Direct Access Facility, DAF). Ця віха знаменує початок нової ери, оскільки клієнти EUSI по всій Європі тепер можуть отримувати значно швидші доставки в режимі майже реального часу (NRT) із часом обробки менше 20 хвилин після збору зображень. Крім того, підвищена пропускна здатність наземної станції дозволяє паралельно обробляти кілька замовлень NRT одночасно.
Передова технологія, використана в оновленій станції EUSI DAF, дає змогу користувачам спільноти супутникових зображень VHR приймати кращі та швидші рішення та отримувати в надзвичайних ситуаціях потенційно рятівну інформацію.
Однією з ключових переваг оновленої наземної станції є можливість прямої передачі даних із майбутнього угруповання WorldView Legion компанії Maxar, розгортання якого планується розпочати у поточному році. Більш ніж утричі перевищуючи 30-сантиметрову потужність EUSI, зображення, зібрані за допомогою оновленого центру DAF із довгоочікуваних супутників Legion, трансформують існуючі проєкти дистанційного зондування в Європі та Північній Африці.
Незважаючи на оновлення, розташування наземної станції EUSI залишиться в DLR в Оберпфаффенгофені, зміцнюючи давню співпрацю між EUSI та DLR. Це партнерство підкреслює прагнення EUSI інвестувати в німецьку космічну інфраструктуру та її відданість розвитку європейської галузі ДЗЗ. Крім того, наземна станція EUSI відіграє вирішальну роль в участі DLR у програмах безпеки ЄС і відповідає обов’язкам, визначеним Космічною стратегією Німеччини.