Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Еміратська компанія LEAP 71 розробляє ракетний двигун, надрукований на 3D-принтері за допомогою передового програмного забезпечення

Еміратська компанія LEAP 71, створена цього року у Дубаї, розробляє космічні ракетні двигуни, надруковані на 3D-принтері, використовуючи передову модель комп’ютерного програмного забезпечення Computational Engineering Model власної розробки. Зазначене програмне забезпечення створює алгоритми проєктування та будівництва систем для космічних апаратів.

Нещодавно компанія уклала партнерські відносини з європейською компанією The Exploration Company (ТЕС) для розробки силової установки, яку TEC могла б використовувати для своєї багаторазової космічної капсули Nyx. За словами засновниці LEAP 71 Жозефін Лісснер, випробування двигуна очікується наступного року.

Минулого тижня компанія ТЕС повідомила про укладання контракту з американською компанією Axiom Space на надання послуг з доставки вантажів на комерційну космічну станцію, яку будує Axiom.

Хелен Хабі, співзасновниця і виконавчий директор TEC, сказала, що використання комп’ютерних моделей, подібних до розроблених LEAP 71, може пришвидшити реалізацію проєкту з будівництва космічної капсули Nyx.

Створення у Дубаї компанії LEAP 71 допомагає у досягненні мети Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) зробити країну регіональним центром розвитку космічних технологій.

ОАЕ приділяють значну увагу залученню космічних компаній, що сприяє розвитку приватної космічної галузі.

Державний міністр у справах передових технологій і голова Космічного агентства ОАЕ Сара Аль-Амірі сказала, що космічна галузь відіграватиме провідну роль в еміратській Стратегії «Операція 300 млрд» (Operation 300bn), яка спрямована на позиціонування країни як глобального промислового центру до 2031 року.

«З просуванням Стратегії «Операція 300 млрд» стає цілком очевидно, що нам потрібен приватний сектор і, отже, приватна космічна галузь», – сказала вона. На даний час більшість космічного сектору в Еміратах існує на державному фінансуванні і програмах федерального та місцевих урядів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України