Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

EgSA та китайський LASAC співпрацюють для вдосконалення можливостей дистанційного зондування в Єгипті

Директор Єгипетського космічного агентства (EgSA) д-р Шериф Седкі (Dr. Sherif Sedky) офіційно уклав меморандум про взаєморозуміння з Китайським центром супутникового дистанційного зондування (LASAC). Основною метою цієї угоди є розширення доступу Єгипту до даних дистанційного зондування, надання інформації для прийняття обґрунтованих рішень у важливих сферах. Крім того, підписаний меморандум спрямований на сприяння можливостям навчання, щоб забезпечити Єгипту можливість отримувати корисну розвідувальну інформацію.

Меморандум про взаєморозуміння було підписано під час інавгурації Центру китайсько-африканського співробітництва із застосування супутникового дистанційного зондування, платформи, утвореної для сприяння таким спільним зусиллям. Основною місією Центру є створення сервісної платформи для обміну даними та проведення дистанційного моніторингу природних ресурсів у прибережних зонах. Зокрема, у центрі уваги – моніторинг мангрових лісів та надання інших прикладних послуг, пов’язаних з океаном, по всій Африці.

Ця віха стала ще одним значним кроком у поточній співпраці між Єгиптом і Китаєм у дослідженні космосу. Це підкреслює міцне стратегічне партнерство між двома країнами та підтверджує їхню відданість просуванню спільних цілей у космічному секторі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України