5 вересня Дослідницька лабораторія супутникових технологій Корейського передового інституту науки і технологій (KAIST) повідомила про успішне завершення випробувань супутника Next-Generation Small Satellite 2 (NEXTSat 2), яке тривало три місяці.
Було заявлено, що супутник, який був основним корисним навантаженням південнокорейської РН Nuri, запущеної 25 травня, працює ідеально.
Супутник зробив зображення по всьому світу, використовуючи свій основний радар із синтезованою апертурою (SAR). Зокрема, він зробив детальні зображення штучного острова Пальма Джумейра в Дубаї, ОАЕ, і антарктичної станції King Sejong.
KAIST підтвердила, що на додаток до основного корисного навантаження SAR, усі чотири вторинні блоки корисного навантаження, розроблені південнокорейськими дослідницькими установами, працюють нормально. До них відносяться гібридний навігаційний приймач GPS/Galileo, пристрій теплового контролю, підсилювач потужності з нітриду галію (GaN) X-діапазону та модуль сонячних батарей.
KAIST планує приступити до штатної експлуатації NEXTSat 2 після додаткових восьми місяців перевірки. Запланована місія включає виявлення змін арктичного морського льоду, моніторинг стану лісів і виявлення забруднення морського середовища.
«Використання вперше розробленого у Республіці Корея космічного радара з синтезованою апертурою для отримання зображень Землі має велике значення», — сказав Дже Хунг Хан, директор KAIST і професор кафедри аерокосмічної техніки. «Я сподіваюся, що придбані технологічні активи та досвід роботи сприятимуть розвитку технології SAR».