Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Державне космічне агентство України очолив Володимир Тафтай

Сьогодні, в 29-ту річницю створення ДКА, Віце-прем’єр-міністр України, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський представив колективу агентства нового Голову Володимира Тафтая. Підкресливши, що таким чином повертається традиція призначати на таку відповідальну посаду професіоналів.

Володимир Тафтай – ракетник за фахом, більшість своєї трудової діяльності пропрацював на підприємствах космічної галузі, зокрема, міжнародних, очолював управління координації космічної діяльності департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, був віцепрезидентом з корпоративного управління ДП «Антонов».  

«Він добре обізнаний з тим, що відбувається в космічній галузі, розуміє ситуацію, знає проблеми. Перед підприємствами ракетно-космічної галузі і новим очільником ДКА стоять складні завдання – наприкінці нинішнього року запустити космічний апарат «Січ 2-30», підготувати наземний комплекс для здійснення управління, продовжити роботу над ракетою-носієм легкого класу. Звичайно, для здійснення поставлених Президентом України та Урядом завдань потрібно належне фінансування, потрібні зміни до бюджету. Ми це усвідомлюємо і будемо вносити свої пропозиції. Зараз нам потрібно сконцентруватися над космічною програмою, з тим, аби представити її вже у квітні»,- сказав Олег Уруський.

Віце-прем’єр-міністр також привітав колектив ДКА з річницею створення космічного агентства, яке традиційно відзначається 29 лютого. Наступного року агентство святкуватиме ювілей – 30-річчя.

«До цього ювілею ми маємо гідно представити нашу галузь і поставити собі за мету щороку запускати на орбіту КА», – сказав віце-прем’єр-міністр Олег Уруський.

Він побажав колективу весняного настрою, успіхів та творчого натхнення.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України