Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

DARPA вибрало Northrop Grumman для розробки концепції будівництва залізничної мережі на Місяці

Корпорація Northrop Grumman була обрана Агентством передових оборонних дослідницьких проєктів США (Defense Advanced Research Projects Agency, DARPA) для подальшої розробки концепції будівництва мережі залізниць на Місяці в рамках ширшої програми «10-річна Місячна Архітектура» (10-Year Lunar Architecture, LunA-10).

DARPA є ключовим прихильником нових технологій та має успішний досвід. Минулого року оборонна агенція оголосила, що починає дослідження LunA-10, щоб зрозуміти, як найкраще сприяти процвітанню місячної економіки до 2035 року.

Передбачувана місячна залізнична мережа могла б перевозити людей, запаси та ресурси для комерційних підприємств по поверхні Місяця, що сприятиме розвитку космічної економіки США та міжнародних партнерів.

Дослідження Northrop Grumman дозволить:

  • Визначити інтерфейси та ресурси, необхідні для побудови місячної залізничної мережі.
  • Скласти критичний список прогнозованих витрат, технологічних та логістичних ризиків.
  • Визначити прототипи, демонстрації та аналіз концептуального проєкту та архітектури повністю діючої місячної залізничної системи.
  • Вивчити концепції побудови та експлуатації системи за допомогою робототехніки, включаючи планування та підготовку фундаменту, розміщення та вирівнювання шляхів, з’єднання та оздоблення, перевірку, технічне обслуговування та ремонт.
Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України