Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Бахрейн розробляє Космічну стратегію держави на 2024-2028 роки

Національне агентство космічних наук Бахрейну (National Space Science Agency, NSSA) провело серію консультативних зустрічей із національними зацікавленими сторонами в рамках підготовки своєї стратегії на 2024-2028 роки.

Генеральний директор NSSA д-р Мохаммед Ібрагім Аль Асірі (Dr. Mohammed Al Asiri) наголосив на важливості співпраці з 85 зацікавленими сторонами у розробці стратегії, яка й надалі буде зосереджена на підтримці розвитку кадрового потенціалу Бахрейну у космічному секторі, розробці програм наукових досліджень, наданні космічних даних та аналітичних даних, дослідженнях та розбудові регіонального та міжнародного партнерства для підвищення стійкості національного космічного сектора.

Він додав, що Стратегія дозволяє NSSA робити внесок у сталий розвиток та економічне зростання держави.

Керівник відділу стратегічного планування NSSA Раша Аль-Амад зазначила, що майбутній стратегічний план базується на досягненнях попередніх років і результатах інформації та аналізу даних.

Вона пояснила, що доопрацьований проєкт Стратегії, який, як очікується, буде завершено до ІІ кварталу цього року, включатиме відгуки та пропозиції зацікавлених сторін, а також визначить ресурси, необхідні для проєктів і програм.

Аль-Амад сказала, що Стратегія буде затверджена до кінця року після остаточного узгодження.

Стратегічний план зосереджений на цілях, ініціативах, програмах і показниках ефективності відповідно до Економічного бачення Бахрейну до 2030 року та Плану дій уряду.

Стратегічний план на 2024-2028 роки також узгоджений із космічною політикою, указом про заснування NSSA, Цілями сталого розвитку ООН, аналізом конкурентів, попередніми звітами про оцінку, SWOT- і PESTLE-аналізами.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України