Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Адміністрація США намітить пріоритети у космосі на засіданні профільної ради

Адміністрація США має намір визначити ключові напрямки роботи у космосі, зокрема у військовій сфері, на засіданні профільної ради наступного місяця. Про це заявила віце-президент США Камала Харріс, виступаючи 5 листопада в Центрі космічних польотів NASA ім. Годдарда у Грінбелті (штат Меріленд).

Камала Харріс констатувала, що зустріч міжвідомчої Національної ради з космосу, яку вона очолює, запланована на 1 грудня. «На цьому засіданні ми окреслимо всеосяжний план щодо пріоритетів для країни в космосі», – сказала віце-президент США. За її словами, участь у заході візьмуть керівні співробітники чинної адміністрації.

Як пояснила Камала Харріс, на засіданні йтиметься про цивільні програми і «про заходи у військовій сфері та в галузі національної безпеки». За її словами, до тем обговорення також увійде «космічна економіка, що розвивається». «Щодо наших дій у космосі – потенціал безмежний», – зазначила віце-президент США.

Національна рада з космосу бере участь у розробці стратегії адміністрації США. Цей орган існував у США у період з 1989 по 1993 роки. У червні 2017 року відновити роботу ради розпорядився попередній президент США Дональд Трамп.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України