Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Швейцарська компанія Swissto12 розширює виробництво малих геостаціонарних супутників

Компанія Swissto12 розширює виробничі потужності у Швейцарії, щоб встигнути отримати велику частку на зростаючому ринку невеликих геостаціонарних супутників.

19 березня компанія, що спеціалізується на 3D-друку, оголосила про плани додати 1200 квадратних метрів виробничого простору до існуючих 4500 квадратних метрів на своїй базі в Ренені, Швейцарія.

Розширення передбачає збільшення кількості поверхів у будівлі та включає велику чисту кімнату для підтримки виробництва космічних апаратів HummingSat розміром з посудомийну машину та продуктів радіочастотної підсистеми.

Минулого року Swissto12 додали 2000 квадратних метрів виробничого простору до своєї фабрики для збільшення своїх можливостей.

В даний час компанія будує чотири супутники зв’язку: один для Intelsat і три для Viasat.

Еміль де Рейк, генеральний директор Swissto12, заявив, що всі чотири супутники перебувають на шляху до запланованих запусків на геостаціонарну орбіту (GEO) у 2026 році. Intelsat для свого супутника IS-45 замовила запуск на ракеті наступного покоління Ariane 6 компанії Arianespace у першому півріччі 2026 року. Постачальника запуску трьох супутників Viasat I-8 не оголошено.

Swissto12 також оголосила, що нещодавно додала кілька експертів із супутникового проєктування до команди, яка з початку року зросла на 25% до 125 співробітників, розподілених на підприємствах у Швейцарії, Європі та США.

За словами Еміля де Рейка, додаткові виробничі потужності підтримають поточні контракти на супутники та радіочастотні підсистеми на загальну суму понад $ 200 млн і готують компанію до майбутнього зростання.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України