Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Пілотований корабель «Союз МС-25» успішно пристикувався до МКС

Пілотований космічний корабель «Союз МС-25» успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС) о 15:03 UTC 25 березня в автоматичному режимі згідно з планом. Люки між МКС та щойно прибулим кораблем офіційно відкрилися о 17:26 UTC.

На борту корабля знаходиться екіпаж 21-ї експедиції у складі астронавтки NASA Трейсі Дайсон і космонавтів «Роскосмосу» Олєга Новіцкого та представниці Білорусії Маріни Васілєвской. Прибуття трьох нових членів екіпажу до наявних семи людей, які вже є на борту 70-ї експедиції, тимчасово збільшує екіпаж станції до 10 астронавтів.

Місія Трейсі Дайсон як бортінженера 70-ї та 71-ї експедиції триватиме до вересня, а потім вона повернеться на Землю разом із космонавтами «Роскосмосу» Олєгом Кононєнко та Ніколаєм Чубом, які завершать свою річну місію на МКС.

О. Новіцкій та М. Васілєвская проведуть на МКС 12 діб, після чого повернуться на Землю 6 квітня на кораблі «Союз МС-24» разом з астронавткою NASA Лорал О’Харою.

Спочатку запуск корабля був запланований на четвер, 21 березня, що дозволило б скоротити час польоту до МКС до 3,5 годин завдяки оптимальним балістичним умовам. Проте за 20 секунд до запуску відбулося автоматичне скасування, і запуск було перенесено на суботу. У зв’язку з цим змінилася і схема зближення, і космонавти прибули на станцію за дводобовою схемою.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України