Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про кластерний запуск «Transporter 10 (Dedicated SSO Rideshare)»

4 березня 2024 року о 22:05 (UTC) з військово-повітряної бази Ванденберг, Каліфорнія, США за допомогою РН «Falcon 9 Block 5» було здійснено кластерний запуск 53-х КА різного призначення місії «Transporter 10 (Dedicated SSO Rideshare)».

«ICEYE» – це супутники оснащені SAR (Synthetic Aperture Radar), з X-діапазоном розроблені фінською стартап-компанією ICEYE.

ICEYE призначений для надання зображень SAR в режимі, близькому до реального часу. Радіолокаційний прилад ICEYE може відображати зображення незважаючи на хмари і темряву.

«MethaneSAT» – це запланована місія зі спостереження Землі, філією Фонду захисту навколишнього середовища (EDF). Супутник забезпечить глобальне спостереження з високою роздільною здатністю за викидами метану з нафтогазових об’єктів. Завдяки помірно високій просторовій роздільній здатності та дуже високій точності MethaneSAT матиме можливість виявляти навіть невеликі джерела викидів газу.

«BRO» – це серія супутників, що забезпечують моніторинг спектру та служби радіотехнічної розвідки (SIGINT) для спостереження за морським і повітряним рухом. Супутники, створені компанією GOMSpace.«Quark і Gluon» – це демонстраційна місія, розроблена Atomos Space для демонстрації модуля корисного навантаження. Апарати Quark і Gluon виконуватимуть зустріч, стикування, дозаправку та орбітальний перехід. Quark надаватиме космічні послуги, такі як підйом орбіти, продовження життя супутників, доставка вантажів на космічні станції та дозаправка.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України