Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Національне управління (військово-космічної) розвідки США вивчає галузеві інновації у сфері космічних запусків

Національне управління (військово-космічної) розвідки США (National Reconnaissance Office, NRO), агентство, яке розробляє та керує американськими розвідувальними супутниками, шукає нові ідеї та технології у приватному секторі для підтримки своїх операцій із запуску космічних апаратів.

Офіс космічних запусків (Office of Space Launch) NRO опублікував «широке оголошення агентства» (Broad Agency Announcement, BAA) з проханням подати пропозиції для своєї програми Agile Launch Innovation and Strategic Technology Advancement.

Мета – просування технологій запусків у стратегічних сферах інтересів, які охоплюють все, починаючи від наземних операцій до обслуговування на орбіті.

Пропозиції приймаються до 5 квітня.

Згідно з BAA, ключові напрямки діяльності включають:

  • Мобільність у космосі для забезпечення доступу до нетрадиційних орбіт та маневрування між орбітами.
  • Логістика на орбіті, а саме дозаправка, стикувальні інтерфейси та зведення з орбіти.
  • Технології для прискорення космічних місій у таких сферах, як заміна корисного навантаження, стандарти та скорочення термінів запуску.
  • Штучний інтелект для наземних операцій, а саме впровадження штучного інтелекту та машинного навчання в телеметрію, стеження та керування (Tracking, Telemetry, and Command, TT&C).
  • Кількість палива космічного апарата, включаючи методи розрахунку продуктивності палива космічного апарата.

NRO шукає інновації в галузі космічних запусків, оскільки розвідувальне агентство планує амбітне розширення своєї супутникової архітектури протягом наступного десятиліття. Щоб досягти такого масштабного збільшення космічних потужностей, агентство розуміє, що йому доведеться значною мірою спиратися на комерційні космічні компанії та нові проривні технології.

Шляхом широкого охоплення за допомогою BAA “Agile Launch Innovation” керівники NRO сподіваються виявити передові технології від традиційних та нетрадиційних постачальників, які можуть допомогти реалізувати їхнє бачення.

BAA є інструментом, що використовується NRO для того, щоб задіяти зростаючі можливості приватного космічного сектора.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України