Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

НАТО шукає допомоги від галузі у використанні розвідувальних даних

НАТО звертається до космічної промисловості по допомогу для прискорення процесів отримання та обробки розвідувальної інформації.

«32 члени НАТО привносять в альянс багатий потенціал розвідки та безпеки, – сказав Скотт Брей, помічник генерального секретаря НАТО з питань розвідки та безпеки, 7 травня на симпозіумі GEOINT 2024. – Насправді ми досить добре ділимося».

«Враховуючи потік інформації про Росію, Україну та багато інших питань, зрештою нам потрібно більше можливостей для швидкого аналізу та використання цієї розвідувальної інформації, – сказав він. – Нам потрібно більше співпрацювати з промисловістю, щоб покращити нашу здатність ділитися інформацією з потрібною швидкістю».

Скотт Брей запросив компанії з технологіями, які можуть допомогти, звернутися до НАТО через веб-сайт Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic (DIANA).

НАТО створило DIANA у 2022 році, щоб надавати інноваційним компаніям експертні послуги, навчання, фінансування та комерційні консультації.

У березні НАТО оголосило про плани подвоїти кількість майданчиків DIANA. Альянс розширюється до 20 акселераторів та 180 випробувальних майданчиків у Північній Америці та по всій Європі.

Скотт Брей підкреслив важливість тісної співпраці союзників по НАТО з промисловістю у світлі бойових дій між Росією та Україною.

«Середовище безпеки, в якому ми сьогодні перебуваємо, інше, – сказав він. – Зараз ми не говоримо про конкуренцію великих держав у Європі. Ми говоримо про те, що в Європі є відкритий конфлікт».

У цьому контексті Скотт Брей закликав до широкої інтеграції союзників по НАТО, включаючи США та «приватних промислових партнерів, щоб гарантувати, що наш оборонний промисловий потенціал і наш розвідувальний промисловий потенціал добре інтегровані. Це абсолютно необхідно для миру та стабільності в нашу епоху».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України