Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні сили США вибирають компанії для розробки концепцій навчального полігону для імітації космічної війни

Космічні сили США оголосили про обрання шести компаній для розробки пропозицій щодо створення навчального полігону електромагнітної війни (electromagnetic warfare, EW), призначеного для моделювання сценаріїв космічного бою.

У заяві від 22 травня Космічні сили США заявили, що це спеціалізоване середовище матиме вирішальне значення для підготовки особового складу служби, відомих як «стражі» (“guardians”), до захисту критично важливих супутників та інших космічних апаратів від електронних атак. Супутники використовують електромагнітні сигнали для зв’язку, навігації та передачі даних, що робить їх уразливими до перешкод і кібератак.

Командувач Космічних сил США генерал Ченс Зальцман підкреслив, що стражам потрібні реалістичні навчальні центри, щоб відточувати свої навички та підготуватися до протидії загрозам, з якими вони можуть зіткнутися в умовах конфлікту.

Проєкт навчального полігону контролюється Командуванням космічної підготовки та готовності (Space Training and Readiness Command, STARCOM) і Командуванням космічних систем (Space Systems Command, SSC). 

Шість компаній – Nou Systems, ExoAnalytic Solutions, TMC Design, HII Mission Technologies, Parsons Government Services і Lockheed Martin – наприкінці лютого отримали шестимісячні контракти на розробку концепції.

Навчальний полігон EW є частиною ширшої ініціативи Космічних сил США під назвою «Програма оперативного тестування та навчальної інфраструктури» (Operational Test and Training Infrastructure (OTTI) program), якою керують STARCOM і SSC. OTTI прагне створити комплексне навчальне середовище для стражів, яке охоплює симулятори високої точності, інструменти віртуальної та доповненої реальності для навчання з ефектом присутності, а також спеціалізовані засоби, призначені для тестування конкретного обладнання та тактики.Космічні сили США не розкривають вартість контрактів і терміни вибору остаточного проєкту. Згідно з оголошенням, дослідження зосереджені на зусиллях щодо «зниження ризику» у міру реалізації Космічними силами США програми OTTI.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України