Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічний корабель SpaceX Dragon з екіпажем місії Crew-8пристикувався до МКС

Космічний корабель SpaceX Dragon Endeavour C206 з місією Crew-8 після 28-годинного польоту успішно пристикувався до вузлового модуля Harmony американського сегмента Міжнародної космічної станції (МКС) в автоматичному режимі 5 березня 2024 року.

На борту корабля перебуває екіпаж, що складається з трьох американських астронавтів і одного російського космонавта, який прилетів на МКС у межах програми перехресних польотів між NASA і «Роскосмосом», які російське космічне агентство планує проводити до 2025 року включно.

Стикування відбулося о 07:28 UTC.

Члени екіпажу Crew-8: астронавти NASA Меттью Домінік, Майкл Барратт і Жанетт Еппс, а також космонавт «Роскосмосу» Алєксандр Грєбєнкін.

Після проведення стандартної перевірки витоків та герметизації між космічними кораблями, о 07:13 UTCбуло відкрито перехідні люки і вони приєдналися до екіпажу 70-ї експедиції космічної станції у складі астронавтів NASA Жасмін Могбелі та Лорал О’Харе, астронавта ESA Андреаса Могенсена, астронавта JAXAСатосі Фурукави та космонавтів «Роскосмосу» Олєга Кононєнко, Ніколая Чуба та Константіна Борісова.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України