Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Terran Orbital оголошує про плани виробництва малих супутників для геостаціонарної орбіти

Виробник супутників Terran Orbital оголосив про плани виробництва нової лінійки невеликих супутникових платформ, призначених для роботи на геостаціонарній орбіті Землі (GEO).

Компанія заявила, що конкуруватиме на так званому ринку малих геостаціонарних супутників із новими платформами під назвою SmallSat GEO для супутників масою понад 500 кг.

Малі геостаціонарні супутники – це новий клас космічних апаратів, призначених для геостаціонарної орбіти на висоті 22 236 миль (42 164 км) над поверхнею Землі. Ця орбітальна позиція зазвичай займається великими, важкими супутниками зв’язку, які передають дані на постійно спрямовані антени на землі.

Малі супутники зазвичай розгортаються на низькій земній орбіті, але тепер вони пропонуються як більш гнучка альтернатива для геостаціонарних застосувань. Вони зазвичай мають масу в діапазоні від 400 до 1700 кг, порівняно з тоннами для традиційних геостаціонарних супутників.

Комерційні та військові оператори досліджують можливість використання малих геосинхронних супутників для покращення комунікаційних мереж.

«Ринок геосинхронних технологій все більше орієнтується на невеликі супутники, де все більше і більше космічних апаратів GEO замовляються в класі малого розміру», – заявив Марк Белл, виконавчий директор і співзасновник Terran Orbital, у прес-релізі від 14 березня.

«Ми можемо перенести нашу спадщину малих супутників LEO на GEO, – сказав він. – Terran Orbital використовує свої інвестиції у виробниче підприємство площею 94 000 квадратних футів (близько 8730 м2), а також у три попередні місії GEO, щоб вийти на цей ринок».Компанія Terran Orbital виготовляє малі супутники в Ірвайні, штат Каліфорнія, для комерційних і державних організацій. Один з її основних клієнтів та інвесторів, оборонний підрядник Lockheed Martin, нещодавно подав заявку на придбання компанії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України