Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Terran Orbital виграла контракт на $ 15 млнна проведення експериментів із супутниками для Космічних сил США

Компанія Terran Orbital, що займається виробництвом малих супутників, оголосила 5 березня про виграш контракту на суму $ 15 млн на постачання обладнання та послуги інтеграції для підтримки експериментів Космічних сил США.

Контракт було укладено оборонним підрядником Axient Corp. від імені Дослідницької лабораторії ВПС США (Air Force Research Laboratory, AFRL). Компанія Axient у вересні 2023 року отримала контракт від AFRL на управління експериментами з малими супутниками для військових цілей.

Terran Orbital отримала замовлення від Axient на постачання двох супутникових платформ класу Ambassador та допоміжного обладнання, а також на інтеграцію корисних навантажень для майбутніх місій Космічних сил США.

Супутники будуть інтегровані з платформою ESPA Grande, адаптером корисного навантаження, що призначена для спрощення спільних місій за рахунок надання можливості розміщення додаткового корисного навантаження на національних ракетах для запуску в інтересах національної безпеки.

Платформи ESPA Grande часто використовуються для запуску невеликих корисних навантажень в рамках місій національної безпеки. Космічні апарати Ambassador компанії Terran Orbital є найбільшими, допустимими інтерфейсом ESPA Grande для спільних місій.

Виконавчий директор Terran Orbital Марк Белл сказав, що платформи Ambassador для цього контракту, які будуть доставлені протягом 12 місяців, подібні до тих, що надаються для супутників Tranche 1 Transport Layer Агентства космічного розвитку (Space Development Agency, SDA), які виробляє компанія Lockheed Martin.

У вересні 2023 року AFRL, розташована на авіабазі Кертленд, Нью-Мексико, надала Axient, що базується в Хантсвіллі, штат Алабама, замовлення на суму 25 мільйонів доларів США на «інтегровані космічні експерименти», які будуть проводитися протягом наступних трьох років. У грудні 2023 року компанія Axient надала Terran Orbital замовлення на суму $ 15 млн.

Раніше повідомлялося, що компанія BlackSky виграла оборонний контракт на $ 2 млн на постачання супутникових даних для навчання моделей штучного інтелекту, розроблюваних компанією Axient.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України