Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Seraphim Space обрала дев’ять стартапів для новітньої програми космічного прискорювача

15 травня компанія Seraphim Space оголосила про приєднання стартапів до своєї 13-ї програми космічного прискорювача, тритижневого курсу, призначеного для надання мережевої та наставницької підтримки, необхідної їм, щоб бути готовими до інвестицій.

Дев’ять компаній на ранній стадії розвитку з Великої Британії, США, Італії та Індії розвивають бізнес у таких сферах, як рушійні установки, кібербезпека, космічна ситуаційна обізнаність, геопросторова інформація та виробництво біотехнологій на орбіті.

AADYAH Aerospace – розробник підсистем супутників та ракет (Індія).

Arkysis – постачальник технологій робототехніки на орбіті (США).

CarbonLaces – компанія, що розробляє програмне забезпечення для аналітики в галузі енергетики та клімату (Велика Британія).

Four Resolutions – постачальник послуг геопросторового калібрування (США).

Frontier Space – розробник модульної космічної лабораторії (Велика Британія).

SaferPlaces – компанія, що спеціалізується на інтелектуальному аналізі повеней (Італія).

Spaceflux – постачальник рішень для керування космічним трафіком (Велика Британія).

Не названа компанія – розробник кіберзахисту для супутникових мереж (США).

Viridian Space – постачальник технологій обладнання для двигунів (США).

Британська компанія Seraphim, яка разом зі своїм американським підрозділом Generation Space керує програмою космічного прискорювача, заходи в рамках якої проводяться два рази на рік, повідомила, що близько 95 підприємств разом залучили понад $ 345 млн інвестицій після участі в одній із попередніх 12 програм.

Каліфорнійський стартап Xona Space Systems, який розробляє послуги супутникової навігації та приєднався до третьої програми прискорювача Seraphim у 2019 році, оголосив раніше цього місяця, що залучив $ 19 млн у раунді фінансування серії A.

За даними Seraphim, приблизно 85% компаній отримують інвестиції протягом 12 місяців після проходження курсу, а 93% з них на сьогодні забезпечили фінансування, залучивши в середньому $ 4 млн.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України