Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія SAIC уклала контракт на суму $ 444 млнна модернізацію систем даних на космодромах США

Компанія Science Applications International Corp. (SAIC) отримала контракт на суму $ 444 млн на модернізацію стартового обладнання та інформаційних систем на космічних пускових майданчиках Космічних сил США у Флориді та Каліфорнії.

SAIC, оборонний та інжиніринговий підрядник зі штаб-квартирою в Рестоні, штат Вірджинія, перемогла в конкурсі, випередивши кількох конкурентів, щоб отримати контракт Digital Transformation, Acquisition, Modernization and Modification (DTAMM) від Командування космічних систем Космічних сил США.

За цим контрактом SAIC модернізує застарілі прилади та процеси космічних запусків, щоб підтримати прискорений темп запуску космічних місій.

DTAMM – це п’ятирічна угода з можливістю продовження ще на п’ять років. Роботи виконуватимуться на найбільших у країні космічних полігонах – на станції Космічних сил на мисі Канаверал у Флориді та на базі Космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.Деякі з проєктів за контрактом DTAMM включають хмарну інфраструктуру, виробництво програмного забезпечення та послуги з розробки програмного забезпечення, а також стратегії кібербезпеки. Це підтримуватиме те, що Космічні сили США називають «діяльністю на основі даних» (“data-driven range activities”), для підвищення ефективності на стартових полігонах, що експлуатуються вже протягом десятиліть.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України